Показать сообщение отдельно
Старый 30.08.2023, 18:29   #2196
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 715
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Конкретніше, то вже політика буде, тому цього досить. Хіба що алегорично:

https://site.ua/mykola.viter.bp47av/...-cavks-iy69m6z

Я, в принципі, відповідь отримав.
По образу та подобію президенти між ющенком та зеленським мало чим відрізнялись від уго чавеса. Хіба один дивився на схід, другий на захід. По корупційній системі вони мало чим відрізнялися один від одного. Ручні суди та парламент їм дозволяв за дві години поміняти закон під конкретного прокурора та назначити його на посаду. Все було в їх руках. Володарі життя.
Тільки от українці все бачать і все розуміють, ну хіба що крім диванних експертів які в упор не бачать різниці між балачками та діямм.
Хто кому заважав наприклад накласти санкції на Медведчука та заарештувати його. ?
Тому диванні експерти далі гавкають в унісон з порохоботами, а караван іде. І те що зараз так багато говорять про корупцію і так багато випадків розслідується означає те що означає. Диванним експертам важко провести аналогію з зовсім недалекими часами коли по телевізору про корупцію говорили мало, а про успіхи влади багато. Ну хоч зверніть увагу на росію, де про корупцію досі не говорять. І тепер порівняйте з Україною.
Так добре це чи погано що зараз дуже багато висвітлення корупції? Чи ви хочете сказати що влада так як за часів Януковича чи Порошенка покриває всіх своїх?
Хоча кому я тут що можу довести? Ви всі дорослі. Зі своїми думками. І не бачите очевидних речей. Вперше за історію України провладна партія не покриває своїх зашкварених депутатів та голосує за позбавлення їх мандату.
Хоча ні. Було таке. Лишили мандата Егора Фірсова. Із партії ЄС. Погугліть за що. Егор на фронті зараз б'ється як тигр. Навіть Барна, царство небесне, був системним політиком. На жаль.
П.с. не смійте побачити в моєму дописі хоч крихту натяку на виправдання корупції у теперішній владі. Я радію що її викривають та не покривають як в минулі часи. Питань багато. І ще багато справ по переду.
А ще я ніколи не бачив такого брудного іпсо по ключовим особам в державі на яких тримається вся українська оборона як зараз.
Рекомендую слідкувати за інформаційною гігієною щоб не виглядати брудним у свої дописах. Часто просто тхне примітивщиною
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
vano (06.09.2023)