Показать сообщение отдельно
Старый 05.09.2023, 18:09   #2207
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 247
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
Ни на один из поставленных вопросов вы не дали конкретный ответ. В этом ваша суть. Вокруг да около отвечать бессмысленным набором слов. Поэтому и Нефёдову пришлось уточнять что же комментатор в вашем лице имел в виду. Но так и не получил прямой ответ, а вынужден был читать бессвязные слова.
Проблема в тому, що якщо я буду говорити абсолютно конкретно, то це аж зовсім нахабно порушуватиме правила форуму (а так нас поки що терплять Анна Сергеева і Дімас), а ваших розумових здібностей не вистачає зрозуміти написане (спеціально для вас) або ви неймовірно ледача особа, щоб зайвий раз хоч трошки замислитись над чимось.
Тобто, якщо конкретніше: ваш інтелектуальний рівень не дозволяє вам вийти за рамки вашого особистого, дуже вузького й обмеженого світогляду. Відповідно, коли я кажу, що не слухаю якогось персонажа, а ви стверджуєте, що слухаю — то хтось із нас ідіот. Я не можу вказати на вас прямо, тому що це забороняють правила форуму.

P.s. які запитання, такі й відповіді. Для прикладу: не можна подати як достойного в/о президента, наприклад, Черчілля, бо його фізично не існує. Або Порошенка, тому що це не дозволяє КОНСТИТУЦІЯ.
Або "основні обов'язки президента — представляти країну на міжнародній арені" — авжеж ні! Це тільки один з обов'язків у нашій версії президента, й зовсім не можна його вважати основним. Але для цього треба УЗНАТИ функції цієї посади, а вам це явно "в лом". Тому перечитайте уважно власні репліки, перш ніж триндіти.

Последний раз редактировалось novichok; 05.09.2023 в 18:31.
novichok вне форума   Ответить с цитированием