Показать сообщение отдельно
Старый 13.09.2023, 20:28   #2226
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 248
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
Ликвидировано кучу банков
Це погано?
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
обесценена национальная валюта с 8 до 32 грн за доллар
до 26. І як завжди, мосьє Настрадамус забувають про стан економіки на 2014-й рік
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
выделено для ПриватБанка огромную сумму рефинансирования которые коломойский вывел (очевидно Петя в доле)
Ви якщо несете якусь брєдятіну, то розташовуйте її в хронологічному порядку. Спочатку націоналізація, потім докапіталізація. Ну й про причини варто згадувати. Це навіть у вікіпедії розписано. Може нарешті навчитеся користуватися гуглом?
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
увеличение финансового состояния Порошенко в 11 раз
тобто, був 1 млрд долл, стало 11 млрд? Візьміть калькулятор, ввп, структуру економіки і покажіть, де він узяв ще десять за п'ять років. Це два млрд долл. на рік. (дивно, що не у 80 разів, як деякі інколи видають)
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
скандалы с оффшорами
ну так, 3500 долл на рахунках - це шкандаль
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
скандалы с мальдивами
що не так з Мальдівами? Я вже писав - я за однакове ставлення до всіх. Отже, П - одна поїздка на відпочинок із сім'єю за п'ять років. З - кілька поїздок кожен рік. І нічого, тиша! А в одну з них персонажа в Оман занесло. Уявляєте, спускався з гори в Буковелі, і приїхав в Оман. Як так? З вами таке бувало?
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
скандалы с гладковскими-свинарчуками по разворовыванию армии
тобто кляті свинарчуки діставали на росії запчастини по завищеним цінам для нашої армії, більше їх ніде взяти і за це їх судити? Чи вони задорого їх купували? Тоді хто міг дістати дешевше? Чому не зробив? Чи нам ці запчастини не були потрібні?
В нормальних країнах за це ордени дають. А в нас нагороджують ескортниць, кошових, пікалових - за заслуги. За які? Розкажіть.
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
взрывы складов в Сватово и Балаклее с целью скрыть хищения средств на не произведенные боеприпасы
Які боєприпаси??? Коли і де їх планували виробляти? Ну й росія, звісно, ''нєпріделах''. Тобто зараз в усьому винна росія (й Червінський, Антоненко, Байден, порохоботи - тобто хто завгодно, крім влади), а при Порошенкові - Порошенко ( ну й Червінський, Антоненко, порохоботи, але не росія).
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
подписание минских соглашений которые предусматривали постепенную ликвидацию государства
Теж так думав колись. Що в результаті? Зміцнення армії. Я знаю, що кажу, я її бачив в 2014. З 2022 держава руйнується більш ніж наочно.
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
преднамеренная сдача Донецка и Луганска бандформированиям которые беспрепятственно вышли из Славянска
2014 й рік. Ким і чим воювали, знаєте? Авжеж, ви ж там у перших рядах були, як і зараз.
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
повышение в звании начальника генштаба муженко за созданные "котлы"
Впевнені, що за котли? Ой, про що це я, ви ж усе АТО, та й зараз вже на Токмак зі свого бінокля дивитесь... Як ні???
Виходить, дарма Залужний його назад в генштаб узяв (не знаю, як зараз, але в минулому році точно був). Взагалі, бажано хоч трошки ''матчастину'' вивчати, бо дійсно - брєд російський, отборний.
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
процветание контрабанды леса-кругляка из Карпат
не знаю, можливо. Хоча після нього наче все теж саме... чи ні?
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
перевернутое вверх дном Полесье при незаконной добыче янтаря ( при Януковиче такого не было)
видобутку бурштину не було? Чи перевернутого полісся? До речі, а хто тоді міністром мвс був, чи не той, хто разом із Зе Антоненка саджав? Чи був він підпорядкований П?
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
назначение генпрокурорами своих кумов поочередно Шокина и Луценко (второй без юридического образования)
Про Шокіна нічого не скажу, не володію темою. Мабуть в мінус П. Луценко, при всіх недоліках, грошей державі повернув немало. Воював донедавна, на відміну від багатьох. З команди Зе можете когось назвати? Ну хоча б двірника ОПівського?
Чи проблема у відсутності профільної освіти? Ну, мабуть у мінус. Хоча з ким ми порівнюємо? Зараз на посадах дуже багато ''кухарок''.
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
трудоустройство своего сына народным депутатом
можливо в мінус. Хоча один син і два куми в порівнянні з усією кварталівською шоблою і її сусідами і знайомими - виглядає вже жирним плюсом.
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
скандалы со схемами Роттердам плюс
результат схеми? З цифрами, будь ласка, конкретно, як ви любите.
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
масса прочего которое не известно простым смертным
Ви ж не простий смертний, ви повині все це знати, якщо вже стільки беліберди накопали.

Последний раз редактировалось novichok; 13.09.2023 в 20:54.
novichok вне форума   Ответить с цитированием