Показать сообщение отдельно
Старый 26.11.2023, 17:14   #326
Альгамбра
Бывалый
 
Регистрация: 04.12.2016
Пчелостаж: 33
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан
Адрес: Украина Херсонщина
Сообщений: 434
Сказал(а) спасибо: 199
Поблагодарили 460 раз(а) в 155 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 159
Альгамбра имеет неукоснительную репутациюАльгамбра имеет неукоснительную репутациюАльгамбра имеет неукоснительную репутациюАльгамбра имеет неукоснительную репутациюАльгамбра имеет неукоснительную репутациюАльгамбра имеет неукоснительную репутациюАльгамбра имеет неукоснительную репутациюАльгамбра имеет неукоснительную репутациюАльгамбра имеет неукоснительную репутациюАльгамбра имеет неукоснительную репутациюАльгамбра имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Зараз на пасіці 2023

у мене теж є штук 30 восьмирамочних рутів. Корпуса із тополі і в одному корпусі, вони зимують дуже добре. Але є проблема сильних сімейф, які не влазять на вісім рутів і ще так сяк могли б влізти на вісім дадана... Я лишав на два корпуса - мені не подобається - краще пересадить в 10-11-12 рамочний десь в кінці жовтня, а 16 рутовських скласти на зберігання, просто перегнать, перетрусить. Я розумію, шо це важко, муторно, але я пересипаюсь не завжди всіх. Приміром цьому році частину слабачків із одинадцятирамочних переклав в 8- рутовські - там входять дадановські рами за рахунок днища, а ті, шо звільнились 11-ки,Ю то пересипав внаглу в них рутовські де по два корпуси, один з яких пустий, а другий повністю медовий, ...постряхував на вкомплектоване медовими гніздо. Частина лишилась на два корпуса. Але, якшо у вас пасіка невелика - пересипайтесь! Воно того вартує
Альгамбра вне форума   Ответить с цитированием