Показать сообщение отдельно
Старый 07.08.2013, 17:16   #41
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,134 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1809
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Подкрышник улья

Цитата:
Сообщение от gmenia Посмотреть сообщение
в підкришнику стоїть глуха фанера, я так розумію замість потолочини. Взагалі ця фанера спричиняє ряд незручностей головна з яких кормить в пакетах неможливо, в даху є отвори для вентиляції, але яка з них користь коли підкришник повністю ізолює гніздо від даху. Можливо я нерозумію призначення такої фанерної вставки? Витягнути її просто так невиходить вулик зроблений на совість підкришник склеєний а фанера там в пазу.
Нічого незвичайного, колего gmenia, це просто така конструкція підкришника. Раніше, коли ще не знали годування з пакетів, всі такі робили. У мене й досі такі, і вони для мене зручні. Є вентиляція, є можливість поставити як годівницю- контейнер, так і обв"язану марлею банку.
Взагалі це справа смаку - хто до чого звик. Якщо я не користуюсь пакетами, то мене й не хвилює, що дно підкришника нерозбірне... Колись про це вже писав, є і фото. (Див. "Пчеловождение в альпийском улье", пост № 161).
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
gmenia (07.08.2013), Oleg_P (17.04.2018), василь 1 (30.10.2016)