Показать сообщение отдельно
Старый 29.08.2013, 16:03   #103
Anatoli
Бывалый
 
Регистрация: 28.03.2011
Пчелостаж: 22
Пчелосемей: 80
Ульи: українці і часково дадани.
Адрес: Вінницька обл.Теплицький Р-н.с.Соболевка
Возраст: 53
Сообщений: 199
Сказал(а) спасибо: 81
Поблагодарили 230 раз(а) в 80 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 195
Anatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Порівняльні характеристики порід в однакових умовах

Неможна судити ту чи іншу породу не попрацювавши з нею хоч декілька сезонів!В мене в основному пасіка на Єгошинській степовці.З зими вийшла непогано,деякі сім*ї на дочках під*їли достатньо харчів,будують щільники добре,весняний розвиток по сім*ях недуже вирівняний,одна у вулик невлазить а другу треба підпихати,в цему сезоні після акації і ріпаку половина зайшли в ройовий стан,роїлись навіть із тогорічними молодими матками!Ті що нероїлись принесли весняного меду по 20-25кг.Надалі липа ,в цему році виділяла як ніколи,взяли липу майже всі ,хто більше хто менше!І на кінець соняшник -пасіка на стаціонарі,і такого взятку як з чистого соняшника в мене немає(соняшник +різнотрав*я)також взяли від сили сім*ї.Сильні взяли по 20-25кг при умові.що було залишено у вуликах біля 30кг. для зимівлі!Маю також дві сім*ї карпатянки ,які дали товарний мед тільки за останньої качки-ніякі!!!За карніку окреме розмова!Мав три зимувалих відводки.Яківийшли із зими одна на 5 рамках(дадан)і відповідно дві наступних на неповних чотирьох!З*їли за зиму від 5 до 7!!!кг меду ,в порівнянні з степовкою то майже третю частину від зимніх запасів,тримають дуже компактний зимовий клуб,і мало розходують кормів.Небуло в мене запасу суші то розширяв вощиною,одна із тих слабаків сама за сезон відбудувала 16рам суші,дала відводок ,взяв від неї весняного меду як від зимувалої сім*ї степовки,потім відро емальоване липи,і так само соняшника!Тай з бджола дуже спокійна проти степової!Буду надалі спостерігати за карнікою!
Anatoli вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Евгений.Т. (09.09.2013), о.Александр (29.08.2013)