Показать сообщение отдельно
Старый 24.11.2013, 09:51   #5
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,419
Сказал(а) спасибо: 7,828
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Патріоту 17 вдячний за розуміння проблеми чистоти бджолопродукції та за підтримку.
Всім решта приношу вибачення за "забруднення" теми, постараюся на "раздражєнія" відмовчуватися, але, "зкаламутивши болото" спіймаємо і рибку...!
,...незнайшов на нашому форумі відповідного місця для "безвощинної технології", продовжу писати тут, так як вважаю, що альпійцям це ближче по можливості реалізації.
Що маю: досвіду - нуль. Інформації небагато.Часу на екперименти шкода, але є бажання.
З того що вичитав ,знаю наступне.
Інколи бджоли швидше забудовують пусті рамки ігноруючи навощенні - чи правда це?
Знаю і те що частіше це будуть трутневі соти, але, як на мене, для медових корпусів це неважливо.
Передбачаю, що може бути проблема з просторовим напрямком відбудови сотів, тому думаю, що обов'язково треба зберігати" вертикаль" вулика, а верхню планку рамки планую виготовляти "Т" подібною, тому, що за О. Комісаром, бджоли полюбляють будувати соти з вістря.
Про інші можливі проблеми нездогадуюся, - допомагайте.
Р.S. Я приймаю участь в форумі з телефона, тому мої можливості обмеженні, зате завжди під рукою, щоб організувати "перекур"!
верес вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Вадим Попов (21.02.2021)