Показать сообщение отдельно
Старый 27.01.2014, 09:05   #388
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,419
Сказал(а) спасибо: 7,828
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Вентиляция в ульях!

Цитата:
Сообщение от Kostik Посмотреть сообщение
При температуре +8гр.пчелы начинают потреблять корм,
як це розуміти? Д0 8* виходить,що не споживають корм.
Цитата:
Сообщение от Kostik Посмотреть сообщение
Износ пчел минимален. Оптимальная Темп. наружнего воздуха для зимовки +2,-2гр.
в Комісара О.Д.в "висикотемпературная зимовка..." про сприятливі умови зимівлі при мінусових температурах нейдеться. А най оптимальніші плюсові,але і це ще залежить від раси бджіл, для кавказької це 4-6*, для середньоросійської 5-9*(єськов,1977). при зимівлі в приміщенні ідеальною є температура 4+/-1*С, а інтервал 2-9*С вважається допустимим, (McCuteheon, 1984).
-Д. Кюл (1977), говорить про 8-9*С.
Цитата:
Сообщение от Kostik Посмотреть сообщение
В первые м-цы зимовки расход корма 20-25гр.в день,
Комісар наводить данні про 2-2,1 мг меду на бджолу за добу, тоді 0,002х25000=50 гр/добах30=1500гр/ місяць, і це при мінімальному споживанні, це при оптимальних умовах, реально ж одна бджола споживає до 3 мг меду за добу.
Цитата:
Сообщение от Kostik Посмотреть сообщение
Т корка клуба уплотняется и концентрация СО повышается,
неможу зараз згадати та знайти де читав, але пам"ятаю,що читав про циклічність стискання і розрихлення кірки бджолиного клуба при яких відбувається "викид" (видалення) вуглекислого газу за межі клубу, тобто таким чином бджоли зменшують його концентрацію.
Цитата:
Сообщение от ЛАВ Посмотреть сообщение
Так что, в каком то смысле, повышенное содержание угл. газа в семье зимующих пчёл играет положительную роль!
тут булоби мабуть доцільно оголосити про що ми ведемо мову, про яку концентрацію СО2. В більшості праць дослідників подаються данні,що це 4-5%, але Єськов має доводи, що навіть при менших значеннях концентрації СО2 в вулику користі від цього немає.
П,С, наголошую, це, не я дослідив, також, що в мене немає досвіду, і я не доводжу, що це я придумав, але немає і заангажованої думки, яку зформували не одним поколінням пасічників, просто тому що так хтось колись вперше сказав, а якщо то був ще й авторитет то все, іншого бути неможе.
Нераз проводив аналогію між релігією та пасічниками, де в обох випадках часто зустрічаються табу на наукове пояснення. Я ж довіряю людям які доводять або спростовують будь яку теорію практичними дослідженнями з лінійкою, з терезами, та іншими метрологічними інструментами.
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 27.01.2014 в 09:29.
верес вне форума   Ответить с цитированием