Показать сообщение отдельно
Старый 28.01.2014, 18:45   #87
Anatoli
Бывалый
 
Регистрация: 28.03.2011
Пчелостаж: 22
Пчелосемей: 80
Ульи: українці і часково дадани.
Адрес: Вінницька обл.Теплицький Р-н.с.Соболевка
Возраст: 53
Сообщений: 199
Сказал(а) спасибо: 81
Поблагодарили 230 раз(а) в 80 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 195
Anatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Джентер

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
Anatoli,
1.Хотів би я подивитись як це ,ВИ, робите в полі (саду).
2.Хто ВАМ сказав що в мене матки лучші,чим у ВАС?
3.Якби не сот, то я б полінився матки виводити.
4.Що ВИ скажете через 10 років (ВАШ зір)
5.На спір:ВИ даєте шпатель людині яка ніколи в руках його не тримала, а я сот Джентера -хто маток виведе більше (на яку суму спорим?).
Р.С. А азарт на цяцьки ...даже й не хочу говорити.
Де ВИ на початку свого пасічникування сот Джентера бачили?
Андрій (можна я Вас буду так називати)вивести маток однаково що Ви чи я у полі виводити напевно небудем (на то свої причини -нуки .втрата маток при спаровуванні і т.д)а для поля нам треба вже готову плідну матку!-це перше!Друге про якість маток сперечатись небудем ,бо я непробував Ваших ,а Ви моїх!Третє, Ви лінуєтесь а мені подобаїться возитись з перенесеннямХоч роботу виконуєм майже однакову,тільки в мене процес іде скоріше (я неловлю матки і непричиняю їй стресу ,після якого вона певний час небуде класти яйця,добавити до того ризик травмувати )На четверте ,покищо на зір нескаржусь,а як почне підводити може тоді і ще щось придумають,тай і китайцем можна брати личинки і навпомацки!По п*ятому пункті ,це вже питання таке на яке тут стукати по клаві прийдеться дуже довго!А проблема була в тому ,що людині треба всього лише пару маток для себе ,і купувати зараді цього сот за сто зелених на мою думку просто недоречно, а Ви про гроші !Але у кожного своя думка ,я її ненав*язую! Може у людини є великі гроші і вона може собі дозволити
Anatoli вне форума   Ответить с цитированием