Показать сообщение отдельно
Старый 11.02.2014, 19:18   #46
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Биоэнергетика в пчелводстве

Цитата:
Сообщение от Костя Куценко Посмотреть сообщение
жалко будет,что все мои старания пройдут даром.
quote="Костя Куценко;52874"]Этот метод я не выдумал,[/quote]

Костя Куценко, ... нехвилюйтеся Ви так, серед нас є теж грамотні, прочитати статєйку кому це буде потрібно я думаю зможуть, тож ніщо непропаде.
Цитата:
Сообщение от Костя Куценко Посмотреть сообщение
Моей вины в этом нет,что у вас ничего не получается,а подкалывать-неужели вы только на это и способны.
Вас незвинувачують "в тому що в нас невиходить", ніхто Вас непідколює, звідки в Вас така думка, просто ведеться дискусія, правдоподібно це чи ні!
Ви ж рішили що кавалерійським наскоком з"явившись на форумі вразите своєю обізнанністю по бджільництву, і всі враз почнуть бігати з "рамками та шнурочками" по пасіці і низько кланятися Вам за новий метод визначення стану бджолиних сімей.
Такої реакції Ви неотримали, а це свідчить,що пасічники володіють іншими достатньо інформативними, провіреними прийомами визначення ситуації в вулику, тож неображайтеся! можливо комусь і Ваш метод сподобається, але все нове спочатку наражається на спротив, тим паче таке, тож Вам слід довести практичність "Вашого"методу терплячим наведенням своїх прикладів з практики застосування, роз"ясненням що і як, а не просто пропонувати взяти рамку- і ось вона -телепатія, запрацює сама-собою.
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 11.02.2014 в 19:20.
верес вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
пвм (11.02.2014)