Показать сообщение отдельно
Старый 15.04.2014, 21:10   #1697
МЭД
Бывалый
 
Аватар для МЭД
 
Регистрация: 21.04.2012
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 50+
Ульи: 12*300+145 Дадана Блатта
Адрес: Украина Кривой Рог
Возраст: 49
Сообщений: 17,366
Сказал(а) спасибо: 14,749
Поблагодарили 21,688 раз(а) в 4,407 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 97
Сказали "Не согласен!" 113 раз(а) в 85 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 3187
МЭД имеет неукоснительную репутациюМЭД имеет неукоснительную репутациюМЭД имеет неукоснительную репутациюМЭД имеет неукоснительную репутациюМЭД имеет неукоснительную репутациюМЭД имеет неукоснительную репутациюМЭД имеет неукоснительную репутациюМЭД имеет неукоснительную репутациюМЭД имеет неукоснительную репутациюМЭД имеет неукоснительную репутациюМЭД имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Ловля роев

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Макс,якщо і він ввійде в ловушку,то незатримається надовго,погоди немає,кормів немає,треба кожний день відвідувати ловушку щоб хоча побачити що він там був,і велике щастя його піймати,хоча щастям назвати таких бджіл важко,бо не з добра вони покинули свою домівку в такий непростий час,і його прийдеться садити в карантин щоб зрозуміти причину зльоту бджіл.
Це я на майбутне про травень. Бо в цьму селі багато пасичників, та за бджолами я бачу вони не дивляця .Карантин само собою. У мене є теж приятель вчора питаю ти їздив вже робив розширеня .Ні ,каже я в цьому році ще не разу не їздив. Мед качає кожного року , а потім не знае щьо з ним робити так і стоїть в бідонах майже позапрошлорічний ,чи вітдае за безцінь як прошлому році за бутиль по 70 грн.
В нас вже сади почали ,одуванчик так щьо рій думаю не пропав би.

Последний раз редактировалось МЭД; 15.04.2014 в 21:13.
МЭД вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Мирошнык (15.04.2014)