Показать сообщение отдельно
Старый 07.05.2014, 19:57   #1760
P4ELOVOD
Бывалый
 
Регистрация: 10.05.2013
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 5
Ульи: Лежак (20-24 рамки)
Адрес: Украина, Киевская обл. пгт Калиновка
Возраст: 61
Сообщений: 4,550
Сказал(а) спасибо: 5,468
Поблагодарили 4,498 раз(а) в 1,013 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 49
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 23 сообщениях
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 813
P4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Ловля роев

Цитата:
Сообщение от Віктор Посмотреть сообщение
Років 15 тому в мене вилетів рій, але з якихось причин він не сів біля пасіки а зразу полетів. Я за вхопивши сітку побіг за роєм. Переслідував його біля 1.5 кілометри і як була перешкода (рівчак) то я трішки відстав, але напрямок льоту роя замітив. Перебравшись через рівчак я побіг в напрямку льоту роя і таки знайшов через 5-10 хвилин. Але під деревом з роєм вже стояв старий пасічник, який сказав, що це його рій вилетів і він його забере. Чесно кажучи мені так було обідно що старша людина і збрехала, а я впевнений що це був таки мій рій. І таке буваває
В недалекому минулому був такий собі не писаний закон: як що вийшов рій, пасічнік бра відро або таз і починав барабанити щоб чули в окрузі. І всі в окрузі знали, в когось вилетів рій, і цей стукіт повідомляв усіх що в роя є хозяїн. Таким чином пасічник який бігав з відромі барабанив мав право забирати свій рій, хоч і не першим помітив де він привився.
P4ELOVOD вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Voblin_UA (07.05.2014), Віктор (07.05.2014), МЭД (07.05.2014)