Показать сообщение отдельно
Старый 07.01.2015, 12:59   #95
Melissa
Бывалый
 
Аватар для Melissa
 
Регистрация: 27.04.2014
Ульи: В процессе выбора
Адрес: Чернигов
Сообщений: 667
Сказал(а) спасибо: 722
Поблагодарили 415 раз(а) в 90 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 197
Melissa имеет неукоснительную репутациюMelissa имеет неукоснительную репутациюMelissa имеет неукоснительную репутациюMelissa имеет неукоснительную репутациюMelissa имеет неукоснительную репутациюMelissa имеет неукоснительную репутациюMelissa имеет неукоснительную репутациюMelissa имеет неукоснительную репутациюMelissa имеет неукоснительную репутациюMelissa имеет неукоснительную репутациюMelissa имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Чем лучше создать живую изгородь вокруг пасеки?

Цитата:
Сообщение от gvf Посмотреть сообщение
Melissa, це все добре, але скільки років піде на таку огорожу?
Якщо посадити дворічні сіянці, то за рік-два можна починати формувати огорожу. І для цього зовсім не обов"язково різати стовбур дерева "на пень". Достатньо укласти його горизонтально, паралельно грунту, і бічні пагони другого порядку ростимуть вертикально вгору, а це вже можна вважати основою огорожі.
Цитата:
Сообщение от gvf Посмотреть сообщение
Я в цьому році хочу відгородити якимись квітами на шпалері, думаю висоти 1,5 метри буде достатньо. От тільки не визначився з квітами, може хто підкаже.
Треба знати конкретні умови і перспективу. Якщо у майбутньому там все-таки планується стаціонарна огорожа, то краже застосувати однорічні ліани - іпомеї, квасоля, квамокліт та ін.
Якщо все-таки багаторічна шпалера, то - клематиси, виногради та виноградовники, жимолості. По кожному виду можна розповідати багато. Але пропоную для початку ознайомитися з найпоширенішими http://flower.onego.ru/liana/index.html
Якщо визначитеся конкретно, то про деталі питайте. Що знаю - поділюся.
__________________
В моем саду [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Melissa вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: