Показать сообщение отдельно
Старый 22.02.2015, 14:15   #10
gopher
Бывалый
 
Регистрация: 18.02.2012
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 1
Ульи: В 2023 році експортував 403 тон на 45 млн.грн.
Адрес: Україна, Кривий Ріг, вул.Окружна, 12
Возраст: 70
Сообщений: 1,749
Сказал(а) спасибо: 651
Поблагодарили 2,222 раз(а) в 648 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 189
Сказали "Не согласен!" 99 раз(а) в 69 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 461
gopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодческие общества, союзы, организации

Цитата:
Сообщение от Юрий 63 Посмотреть сообщение
Эту сказку рассказывают уже лет десять..и то что менеджеров нужно нанять японцев что бы с медом не киданули и то что анализ на антибиотики стоит 1200евро и многое другое...
Про менеджерів-японців Веред не говорив, про вартість аналізів 1200 євро я теж не чув, про "многое другое" - дійсно було.
Що Ви хочете від медовара - він керує, як уміє. Боднарчук взагалі взагалі сидів тихо, як миша під віником, і надгризавав, що міг.
Я в таких випадках керуюсь лозунгом "візьми і зроби". Якщо не можеш сам зробити краще, то нічого і критикувати.
Апробація вет.препаратів для бджіл - правильна ідея, оскільки більшість російських ліків (і не тільки) забруднюють мед антибіотиками. Знаю це, бо перевіряю мед перед прийманням у пасічників.
Експорт меду пасічниками або СПУ - химині кури з багатьох причин. Пояснювати не буду, бо чим більше некваліфікованих конкурентів, тим мені краще.
Останній аналіз в QSI обійшовся нам в 1760 Євро, а не 1200 Евро, як пишете Ви.
gopher вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
san (22.02.2015), Voblin_UA (22.02.2015), vodolej (22.02.2015), Миха (02.01.2016)