Показать сообщение отдельно
Старый 22.07.2019, 14:01   #2447
Юрий Вл.
Бывалый
 
Регистрация: 25.09.2016
Пчелостаж: 22
Пчелосемей: 26
Ульи: Многокорпусные 230 мм
Адрес: Україна Луганська обл.
Возраст: 62
Сообщений: 3,327
Сказал(а) спасибо: 2,656
Поблагодарили 2,477 раз(а) в 497 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 16 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 508
Юрий Вл. имеет неукоснительную репутациюЮрий Вл. имеет неукоснительную репутациюЮрий Вл. имеет неукоснительную репутациюЮрий Вл. имеет неукоснительную репутациюЮрий Вл. имеет неукоснительную репутациюЮрий Вл. имеет неукоснительную репутациюЮрий Вл. имеет неукоснительную репутациюЮрий Вл. имеет неукоснительную репутациюЮрий Вл. имеет неукоснительную репутациюЮрий Вл. имеет неукоснительную репутациюЮрий Вл. имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)

Цитата:
Сообщение от Вадим Попов Посмотреть сообщение
Люди хочуть ціну збити
Або просто продати свій мед . Тут є одна особливість, на яку люди, що не живуть в сільській місцевості не звертають уваги, хоча це одна з перших по важливості продажі меду в селі - тут всі всіх знають, максимум через одного. Якщо ви продаєте на базарі і бачите, що сусіда почали знижувати ціну - ви, скоріш за все знизите теж. Коли я почав продавати мед , то ціна, по якій я почав торгувати буде таж сама, що і в кінці, бо я не зможу пояснити людині, щому я продав їй мед по 300, я його сусіду, який прийшов пізніше, по 270. Скоріш за все він мене і не спитає, але на другий рік, він в меде мед купувати не буде - перевірено. В цьому році я продав 11 баків першого та другого меду не виходячи з двору. Мед соняшника буду продавати по 270 за 3 л.
P.S. Якщо хтось ( не буду тикати пальцем ) продає мед соняшника по 150 - це 100 відсотків мед не чистий соняшник, скоріш за все з різнотравям
Юрий Вл. вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо: