Показать сообщение отдельно
Старый 13.02.2022, 12:28   #650
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,278
Сказал(а) спасибо: 3,936
Поблагодарили 927 раз(а) в 262 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 390
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена лесоматериалов для ульев

Цитата:
Сообщение от Вадим Попов Посмотреть сообщение
Сьогодні запитував - сосна атмосферної сушки (під дахом, у відкритому складі) 9000 грн/м³.
От і ціна виходить вулика весела... А як дізнався, що в сусідньому селі 50 вуликів спалили на дрова знайомі, які знають, що я шукаю вулики, щоб купити... То ледь не обімлів... Бо дров не мали за що купити...
Вадім,вуликів жалко,але можуть бути нюанси,десь же бджоли з них ділися,можливо там була якась страшна болячка,про яку хазяї не захотіли говорити,але як порядні люди і не захотіли розповсюджувати,гірше як би ти їх купив і потім пасіка пропала,ще і медогонку і інший інвентар наново купувати,навіть вулики ставити в іншому місці.А ліс вже дешевший не стане,то не ліс дорогий,то зарплати неправильні,знаю що ти був вчителем,не знаю чи ще не залишив їсти собі нерви меньше чим за 400 долл. в місяць.
Viktor56 вне форума   Ответить с цитированием