Показать сообщение отдельно
Старый 16.10.2021, 06:50   #17
icetee
Бывалый
 
Регистрация: 30.06.2016
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 22
Ульи: Рут, корпусные, лежаки
Адрес: Украина. Донецкая обл. г.Бахмут
Возраст: 36
Сообщений: 1,159
Сказал(а) спасибо: 703
Поблагодарили 740 раз(а) в 265 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 80 раз(а) в 28 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 227
icetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутациюicetee имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Купити чи робити?

Цитата:
Сообщение от Petrovich73 Посмотреть сообщение
Давайте тоді трішки конкретики. Я так розумію, що для того щоб зробити вулик потрібні лише декілька нестандартних операцій, для яких потрібні спеціальні інструменти.

1. Рівно відрізати дошку. Тобто максимально рівно і під кутом 90. Це може дискова пилка. Ціна + - 2000гр.
2. Зростити щит. Не знаю поки, як правильно і за допомогою яких станків це робиться, лиш розумію що треба струбцини і , мабуть, якісь фрези, типу мікрошип, чи щось таке .
3. Вибрати четверть, фальц, це, я так розумію, потрібен фрезер. Ручний фрезер теж в ціні близько 2000гр.

Що ще? Ніхто ж не збирається влаштовувати виробництво для того, щоб клепати 200 вуликів в день. Мова про мінімум інструменту , за допомогою яких можна виконати задачі, необхідні для того, щоб зробити вулик, і мається на увазі, що стандартний інструмент, типу степлер, дрель вже є в кожному домашньому господарстві. Отже 20 тис долл це явно під більш маштабні потреби, ніж мої. Чи не так?
Строгальный, рейсмус, циркулярный стол, торцовка.

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk
icetee вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
верес (16.10.2021)