Показать сообщение отдельно
Старый 25.06.2018, 19:23   #513
Ромен
Бывалый
 
Регистрация: 21.01.2017
Пчелостаж: 14
Пчелосемей: 50+
Ульи: Дадан, Двукорпусні на 300,та 300 на 145.
Адрес: Сумська обл. м.Ромни.
Возраст: 50
Сообщений: 4,108
Сказал(а) спасибо: 2,718
Поблагодарили 3,254 раз(а) в 918 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 102
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 621
Ромен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Что делать с фермерами?!

Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
Дужене подобаються мені ваші сльози. Вже два бджоляра не витримали і померли один з Криворіжжя другий з Кіровоградчини. А до вашого посту треба добавити:"Алілуя, алілуя, алілуя" а ще краще сходіть до церкви по пани від бога. Якщо у вас недостатньо гідності то краще мовчіть і якщо не хочите боротись то і не треба, це ваша справа.
Стретович каже що сім'я бджіл коштує 1500 - 2000 грн. Компенсацію вже пропонують по 200 грн ????
Питання : Скілько коштує поле рапса? Скільки коштує поле пшениці? Скільки коштує комбайн "Джон-дір"? Все ! Інші варіанти не існують.
НЕДОЧЕКАЄТЕСЯ,але дякую за турботу. На цьому форумі я для того що б поділитися інформацією і отримати.Мені непотрібна ні компенсація ,ні фінансова допомога ,я звик вирішувати сам свої проблеми. Можете нічого невідповідати на цей пост,я Вас почув,бажаю успіху.
Ромен вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rpm (04.07.2018), vodolej (26.06.2018)