Показать сообщение отдельно
Старый 25.09.2019, 04:23   #35
Владимир@
Забанен
 
Регистрация: 02.11.2013
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 1
Ульи: 8 р дадан ( гнездо) и магазины .
Адрес: ЮГ .Украина .
Возраст: 44
Сообщений: 7,439
Сказал(а) спасибо: 5,491
Поблагодарили 2,120 раз(а) в 1,090 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 202
Сказали "Не согласен!" 404 раз(а) в 207 сообщениях
Файловый архив: 28
Закачек: 0
Вес репутации: 0
Владимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Отзывы о различных методах пчеловождения.

Цитата:
Сообщение от Pasichniy Посмотреть сообщение
Проблема любої сім*ї медовика в тому, що при обриві взятку (дощі чи похолодання на декілька днів у мене під час цвітіння акації не рідкість) така сім*я може роїтися, тобто це ризиковано. Якщо б я знав, що стабільно днів 10 буде сприятлива погода і акація буде лить, то я б робив медовики, але угадати погоду на такий довгий термін складно, синоптикам вірю тільки щодо прогнозу на завтра, післязавтра, не більше. А так звичайні сім*ї стабільно працюють і якщо задощить, то ніхто не піде потім на роя. Після акації в мене на два-три тижні обрив взятку до липи, тобто медовики треба розформовувати, щоб не зроїлися, а це додаткова робота. До того ж перед акацією не завжди є в наявності молоді матки, а формувати медовик на старій матці це ризиковано, знову ж таки через роїння. Взагалі, на мою думку, медовики краще формувати тим хто хоче взяти максимум соняха, так як до соняха стовідсотково вже будуть молоді матки і погода в кінці липня, початку серпня зазавичай більш стабільна ніж в кінці травня, та й цвіте сонях довше, особливо, якщо поля з різними термінами посадки.
На один маточник на выходе попробуйте( у меня норм берут )... сейчас бы с подсолнухом не парился бы , готовил бы семьи на сверхранние и раннние меда. Липы у нас жаль нет .( Разнотравье если погода дождей пошлет)

Последний раз редактировалось Владимир@; 25.09.2019 в 04:41.
Владимир@ вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Pasichniy (25.09.2019)