Показать сообщение отдельно
Старый 18.11.2015, 12:55   #9
Злой Сашка
Бывалый
 
Аватар для Злой Сашка
 
Регистрация: 27.10.2011
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 19
Ульи: Дадан, многокорпусные ППУ.
Адрес: Украина, Киевская обл.
Возраст: 50
Сообщений: 539
Сказал(а) спасибо: 156
Поблагодарили 1,301 раз(а) в 288 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 311
Злой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Транспортування 3л бутилів.

Цитата:
Сообщение от anm Посмотреть сообщение
Так "традиції" ж!
Дуже не люблю слово "традиції".... Ходити на 1-е травня з плаками, стояти біля мерця в черзі на площі (Червоній), нажиратися в хламіну "за здоров"я" а потім неділю сидіти на дієті і колесах, бухати і жерти на цвинтаві (кладовище), носити шоколадки і цукерки лікарям, викидати недопалки і пусті пачки з цигарок через вікно по ходу автомобіля, не забирати сіття після відпочинку на природі ....... ще дуже-дуже багато традицій, що граничать з невихованістю та свинством.
Це не докір Вам, ні в якому разі, просто люди своїми діями і вчинками заслужили те що вони мають. Хтось більше, а хтось у менше. Ох... щось погода на мене діє не добре, мабуть піду посплю або попрацюю...ще не вирішив.
А-а-а... про відра і банки забув. Рахуємо: 4 банки і чотири кришки це десь гривень 40-42 не більше, рівно стільки ж коштує і відро на 11,2л. Подаруйте його разом з медом купцеві і нехай думає що він виграв, (відро) а на наступний рік він сам до вас прийде і знову попросить стільки ж меду у відрі, бо відро .... відро, воно таке корисне , таке потрібне у хазяйстві та ще й безоплатно... Я особисто цей метод перевірив кілька разів у цьому році, але міняв вулики на мед. Так ті відра у мене так і стоять помиті, висушені чекають наступного сезону. От тільки, я так і не зрозумів "хто кого", бо всі задоволені....
__________________
Якщо вовка годують ноги, а мене бджоли, то хто тоді Я???
Злой Сашка вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
anm (18.11.2015), serhio70 (19.11.2015), tigor (18.11.2015), Urik (18.11.2015), Александр QBertus (18.11.2015), василь 1 (07.01.2017), Ворон (18.11.2015), МЭД (19.11.2015), Пчеловод-любитель (19.12.2015)