Показать сообщение отдельно
Старый 17.11.2014, 07:56   #19
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,133 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1809
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Кто чем занимается в жизни?

Цитата:
Сообщение от Шурік Посмотреть сообщение
футболку взяв би. Але як на мене напис повинен бути на українській мові. Але Можливо колегам зі сходу захочеться на російськi но мені тільки на українскі.
Я теж зі сходу, колего Шурік, в силу географії з дитинства російськомовний, однак солідарний з Вами: форум український, майже всі учасники живуть тут, і ми маємо поважати цю державу і себе в ній. Тому я теж за українську символіку. Зрозумійте, я не збиваюсь на якесь дешеве політиканство, просто кажу свою думку.

Цитата:
Сообщение от Немолодой Посмотреть сообщение
було б зручніше для всіх винести питання про екслюзивні футболки в окрему тему.
Підтримую Вас, Володимире Васильовичу, я й раніше казав, що нічого виносити оці балачки на широкий загал. Доцільніше було б спілкуватись в лічці.
P.S. Несподівано виникли ускладнення в цій справі. Хотілося б зробити щось путнє, але з мене дизайнер ніякий. Тому звертаюсь до вас за допомогою: може б хтось зголосився підготувати оригінал-макет? Звичайно, небезкоштовно... Чекаю в "лічці".
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Новик (17.11.2014)