Показать сообщение отдельно
Старый 13.12.2020, 23:10   #12
yuasaver
Бывалый
 
Аватар для yuasaver
 
Регистрация: 05.10.2016
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 40+
Ульи: лежак, перехожу на дадан 12*300+145
Адрес: Прилуки-Киев
Сообщений: 926
Сказал(а) спасибо: 78
Поблагодарили 1,587 раз(а) в 497 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 37 раз(а) в 29 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 296
yuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сигнализация на удаленной пасеке. Поделитесь опытом.

Цитата:
Сообщение от Вадим Попов Посмотреть сообщение
Тобто, якщо на моєму подвір'ї хтось попадеться в мій капкан "на лося", який я поставив, щоб зловити лиса, який краде курей, то мене ще й посадять?
Якщо стосовно капкана, то це браконьерський засіб незалежно на кого ви його ставите, і це додаткова відповідальність. А стосовно взагалі якихось засобів, то буде два окремих провадження проти злодія і проти власника. Проти злодія, якщо завдяки власнику він не зможе закінчити злочин, то це лише замах на злочин, а отже менша відповідальність ніж за завершений злочин. Для власника нанесення ушкоджень (легких, середніх, важких, смерть), далі вивчення доказів та обставин при яких це відбулося (наміри власника). І може статися так, що власник буде ще винен злодію.....
yuasaver вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
tigor (14.12.2020), Берендей (13.12.2020), Лиза (13.12.2020)