Показать сообщение отдельно
Старый 06.04.2014, 02:54   #33
Шлема
Участник
 
Регистрация: 05.11.2011
Пчелостаж: 30
Пчелосемей: 60
Ульи: дадан, многокорпусные на 230
Адрес: Украина п.г.т. Калиновка Киевская область
Возраст: 59
Сообщений: 59
Сказал(а) спасибо: 188
Поблагодарили 36 раз(а) в 11 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 4 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 158
Шлема почти знаменитШлема почти знаменит
По умолчанию Re: Серые горные кавказские пчелы

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Получається-лебідь,щука,рак,і кожен тягне в свою сторону,вам,як пасічнику з 30ть літнім стажем має бути соромно,що ви не знаєте що таке породне районування бджіл,і для чого воно зробленне!
Ну от мало того що я купив декілька років тому 5 маточок кавказянки помісі якої нібито те і роблять що нишпорять по чужим вуликам так я щей негідник такій не знаю що таке районування. Але я чудово знаю коли світить місяць а ці такзвані на Ваше глибоке переконання перевертні працюють, навіть коли йде дощик літають а також і коли температура +8 місцеві та крапатки навіть носа з вулика не показують ціж Ви не повірите але працюють. Доречи що до міста Лева та його прилеглих теріторій так або Золочів ніякого відношення не має до Львівської області або всеж такі там ккавказянка. Доречи при совєтах да буде відомо серед усього в бджільництві використовувались бжолопакети з кавказянкою в тому числі. Тому в мене гречне прохання давайте будемо толерантнішими. Доречи тема називається сіра гірська кавказська бджола а не яка вона погана. От чомусь я не критикую а ні карпатку а ні іншу бджолу. Вважаю що яку породу тримати це справа особиста ну це якщо в нас такзвана демократія і ми прагнемо до европейськіх цінностей. А стосовно хто що знає чи не знає скажу як лікар невролог, психофізіолог це чистої води прагнення домінування бодай в чомусь. З повагою Шлема.
Шлема вне форума   Ответить с цитированием