Показать сообщение отдельно
Старый 12.03.2020, 19:30   #88
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1636
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Газопостачання населення...

Цитата:
Сообщение от art. Посмотреть сообщение
а это вообще бред .... сами то вдумайтесь...
...Артур , там не бред ... просто ти не стикався. Я як "стикнувся" з начальником газконтори районої (Барської) ... то там вообще бред від нього був ... вони вообще банкроти , людям не мають за що зарплату платити, тєкучка рабсили ... а коли я запитав ,чи немає тєкучки ІТР і чи не хоче він добровільно покинути свій "пост" , так як не знає що робити ... бачили і чули який брєд він ніс...вони нічого не знають , це все НАБУ (або ще якась сволоч) начисляє ... а вони тільки працюють. Це в нас в дєрёвні зборище зробили по "газу" ...основна його відповідь була, не подобається -подавайте на суд , або - свої труби ,які ви проводили своїм коштом --собі заберіть... внятної ні одної відповіді я не почув ... правда , що я дуже погана людина ---від нього я узнав, тому що сказав що він до мене в карман заліз , після того як задав йому запитання чому я плачу за куб газу 12 гривнів ...він сказав , що це одиничний випадок і він не може мені нічим допомогти...короче то що написала Ліза , це квіточки... а БРЕД ніс начальник газконтори.
П.С. ...офіційно прєдупредив, що ніяку душечку на подвіря тепер не пущу, за газ лишнє платити не буду...пеню платити також (він посміявся , що ще ні з кого не брали ... щоб я не панікував) ...це мова керівника , блін ... пенсіонери (пару жінок ) сказали ,коли я буду організовувати партизанський рух -- щоб їх першими записали... Має щастя, що в нас народ спокойний і доброзичливий ... ще було б пару таких як я , то мабудь би він надовго забув дорогу в Ялтушків. Голова сільради (мій товариш), також підігрував йому ... дав замєчаніє мені, що я себе веду агресивно (не правильно , не по понятіям), но коли я сказав --як душечки рекомендували собак продавати , то їм можна ---замовк ( не було що вже сказати) ...чує моя женя, що скоро буде земля під газовиками горіти ... пішли по безпрєдєлу . Мій друг за куб газу в лютому місяці заплатив біля 40 грн ... Остап Бендер віддихає в порівняні з нашими недослугами...
Да ,ще Артур ... якщо не передаєш показники кожен місяць, автоматом компютер нараховує ... просто треба періодично їм напоминати , щоб таке не робили (з притиском ...)
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!

Последний раз редактировалось Андрей Андреевич; 12.03.2020 в 19:34.
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (12.03.2020), MAKAR-63 (12.03.2020), Vorobeyko (12.03.2020), Александр Днепр (12.03.2020), игорь 72 (12.03.2020), Лиза (12.03.2020)