Показать сообщение отдельно
Старый 02.10.2019, 16:40   #21
Happy hiver
Бывалый
 
Аватар для Happy hiver
 
Регистрация: 19.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50+
Ульи: Рута+магазины. Полностью на 145 рамку.
Адрес: Україна, Харківська область, Нововодолазький район
Возраст: 45
Сообщений: 4,580
Сказал(а) спасибо: 3,397
Поблагодарили 6,863 раз(а) в 865 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 25
Сказали "Не согласен!" 46 раз(а) в 33 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 1045
Happy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Щавелевая кислота. Шаг назад или взгляд вперед?

Цитата:
Сообщение от СерП Посмотреть сообщение
Поексперементував цього року і я зі щавлевою кислотою.
Обробляв як показано на відео вище у темі. Щавелька+гліцерин+вода у дозуваннях вказаних у ролику. У цьому розчині замочував нетканні салфетки, такі які вказані у відео.
Ставив після відкачки меду, у 20-х числах серпня.
У 20-х числах вересня, при скороченні гнізд, візуально помітив кліща у деяких сім'ях.
Вирішив проконтролювати якість роботи щавельки за допомогою Маврику (самодільні полоски настоянні у розчині Маврику). Результатом був дуже неприємно вражений. На контрольках десятки мертвих кліщів.
Добре що були запаси Маврику і я обробив сім'ї повторно.
Плюс по клубу буду обробляти Біпіном.
ВИСНОВОК : у мене щавелька+гліцерин не зпрацювали, від слова взагалі.
Можливо, я зробив щось не правильно, припускаю. Але робив ніби все строго по рецепту.
Так у Вас і не спрацює. Чому? Почну здалеку. В цих же числах об'єднував сім'ю з відводком. Неділю просиділи, а газету не прогризли. Тому що вони вже потроху збираються в клуб. І лізти наверх не будуть. І тим паче щось гризти. Воно їм зараз не заважає. А ось сироп із кислотою проливати можна, що я і буду робити найближчим часом.
Happy hiver вне форума   Ответить с цитированием