Показать сообщение отдельно
Старый 16.01.2022, 18:45   #623
Ромен
Бывалый
 
Регистрация: 21.01.2017
Пчелостаж: 14
Пчелосемей: 50+
Ульи: Дадан, Двукорпусні на 300,та 300 на 145.
Адрес: Сумська обл. м.Ромни.
Возраст: 50
Сообщений: 4,108
Сказал(а) спасибо: 2,718
Поблагодарили 3,254 раз(а) в 918 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 102
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 621
Ромен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена лесоматериалов для ульев

Цитата:
Сообщение от bvv Посмотреть сообщение
Коллеги. Ну зачем ссориться. Вы оба по своему правы...
Та я і несварюсь, так веду діалог, просто інколи люди просто дивують, особливо коли пишуть, що тримають 50-100 сімей у них це хоббі і вони пасічники вихідного дня. Якщо це хоббі , то відкачай мед і роздай, а не продай, якщо продаєш, то це вже не хоббі, це вже бізнес.Про пасічника вихідного дня навіть незнаю ,що і сказати, у мене літом часу на обслуговування не вистача ,зимою, в столярці постійно зависаю, як вони встигають? може я черипаха?!Далі, на любому навіть маленькому підприємстві є розрахунки, і в цих розрахунках закладена зарплата, але в пасічників зарплата в розрахунки незакладається більшістью, чому? нерозумію. Вощину ми некупляємо, бо ми її міняємо на воск, але ж воск це прибуток, з таким успіхом можна міняти типу ,,на безкоштовно попрацювати у Дубовика". Одним словом триндець, як один мій знайомий казав ..Пасіка- це дармове".
Ромен вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Goodman (17.01.2022)
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
Юрій Чугай (17.01.2022)