Показать сообщение отдельно
Старый 18.01.2020, 22:11   #8
Берендей
Бывалый
 
Аватар для Берендей
 
Регистрация: 04.05.2012
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 100+
Ульи: Дадан
Адрес: Украина Запорожская обл.
Сообщений: 11,724
Сказал(а) спасибо: 8,113
Поблагодарили 19,433 раз(а) в 3,803 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 123
Сказали "Не согласен!" 289 раз(а) в 209 сообщениях
Файловый архив: 85
Закачек: 0
Вес репутации: 2679
Берендей имеет неукоснительную репутациюБерендей имеет неукоснительную репутациюБерендей имеет неукоснительную репутациюБерендей имеет неукоснительную репутациюБерендей имеет неукоснительную репутациюБерендей имеет неукоснительную репутациюБерендей имеет неукоснительную репутациюБерендей имеет неукоснительную репутациюБерендей имеет неукоснительную репутациюБерендей имеет неукоснительную репутациюБерендей имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Золотарник(крутай)

Цитата:
Сообщение от AleKSEYII Посмотреть сообщение
В моїй місцевості його майже не було, а пізніх медоносів та пилконосів у мене не було. Заінтересувався я ним, в околицях Києва його доволі багато було, накопав коріння та назбирав насіння, розповсюдив по необроблюваних ділянках та по узліссі. За 2 роки маю результат, є вже і пилконоси і є що бджолам робити в кінці літі та на початку осені. Задоволений я ним, хоча меду з нього ще не бачив... Замітив що він почав добре розповсюджуватись вздовж доріг. Є мрія попробувати з нього меду
Закажи у Васи "Бегунца" мед с золотарика у него экстра класса сам подсел на его мед с золотарика.
Берендей вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
бігунець (18.01.2020), ДобровоЛ (20.01.2020), Юрій Чугай (19.01.2020)