Показать сообщение отдельно
Старый 17.11.2017, 20:35   #19
Віталій В
Бывалый
 
Аватар для Віталій В
 
Регистрация: 22.12.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 50
Ульи: дадан 10р полістирол, 12р комиш ( очерет )
Адрес: Кіровоградська обл. м.Олександрія
Возраст: 48
Сообщений: 4,158
Сказал(а) спасибо: 3,302
Поблагодарили 2,307 раз(а) в 529 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 540
Віталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутациюВіталій В имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду

[QUOTE=Antton;208949]
Цитата:
Може Ви не в курсі..Але мопеди таки мають проходити реестрацію, отримувати номерний знак, і має бути відповідна категорія в водійському посвідченні..
Від 50см3
Цитата:
Те що поліція не виконує своїх обов'язків то інше питання.
Вона і не в змозі виконать свої обов'язки тому що закони написані не з розуму а з реплік крикунів чим Ви займаетесь зараз добре не подумавши.

Цитата:
Тепер про про ФОП .. Я забезпечую зв'язком і передачею данних 70% державних і комунальних установ свого району. І за ці послуги мені держава плотить згідно укладеного договору.
Для тог шоб надати зв'язок ви звісно повстановлювали стовпи за власні кошти, отримали всі офіційні дозволи, забезпечили обладнання доброю технікою безпеки, пожежною т/б, на першому місці єкологічность вашого проекту, на першому плані у вас чі не дай бог моє обладнання не приносить комусь не зручностей, обмежуєте кількість опонентів для якісного зв'язку і т.д ?
Цитата:
А потім я сплочую податки.
Мимо податків ви не сплочуєте щоб не дай бог не з'явився конкурент який надасть можливо якісніший звязок ?
Цитата:
Якщо ви хочете отримувати кошти
Ми просто хочемо щоб нам не мішали !!! тим більше що ми ні в кого нічого не брали і не просили, просто трудимось при тому не завжди отримуємо дохід але користь приносимо.
Цитата:
Ми всі хочем законності , але коли стосується нас то закон вже не важливий. Є дохід більше неоподаткованого мінімуму, сплати податки. А не мені всі винні бо я пасічник.
Це добре ви сказали як хочеця щоб хоч одного отруйника бджіл заставили сплатити за свої дії, а взагалі жаба це поганий домашній звірок краще рибок тримайте заспокоюють нерви.
Віталій В вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
arbutr (17.11.2017), МЭД (17.11.2017)