Показать сообщение отдельно
Старый 14.05.2017, 17:59   #119
Володимир Jos
Бывалый
 
Аватар для Володимир Jos
 
Регистрация: 28.05.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 17
Ульи: Дадан 10-12 рамок.
Адрес: Україна, Херсонська обл. Самий південь...
Возраст: 55
Сообщений: 3,633
Сказал(а) спасибо: 3,155
Поблагодарили 2,409 раз(а) в 396 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 11 раз(а) в 7 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 532
Володимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2017

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
от химии и при похолоданиях застывает на земле,
Це так. Але там якось не видно. А тут ескадрилья під носом бешкетує. Я вже в хату втікав, щоб не бачити і не чути... Стріляти є чим, і вмію. Але то не в селі. Можна сіток в рибаків зичнути, та розвісити... Минулого року в мене теж око сіпалось, після нальотів. Потім погода налагодилась, і до осіні звірюк не було видно... Аж десь наприкінці серпня сотні над точком вертілись... До речі, на хижих птахів їм теж класти. Обідає зграя бджолоїдок, такий собі хоровод, з"являється кобчик, чи ще якесь яструбино-соколине.. Ну все, думаю, буду зараз насолоджуватись, як обідають щурками... Ага, зараз!. Хижак наблизився, бандюки зробили йому коридор, пролетів, і в бджолоїдок свято продовжується...
Володимир Jos вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
zelya343 (14.05.2017), Сергей Херсон (14.05.2017)