Показать сообщение отдельно
Старый 15.09.2021, 18:49   #884
liberal2005
Активный участник
 
Регистрация: 18.12.2017
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 70+
Ульи: Полистирольные, 10-рамочные двух корпусные
Адрес: Украина, Северо-восток Одесской области
Возраст: 39
Сообщений: 196
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 457 раз(а) в 123 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 7 раз(а) в 7 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 132
liberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)

Цитата:
Сообщение от Юрій Чугай Посмотреть сообщение
Перекупи, мабуть, в захваті, що ви зимуєте на меду
Не знаю в захваті вони чи ні, а меду в сім'ях мінімум по 20 кг, десь є більше, проте так як я крепко зажимаю сімї, то надлишок під нужденним ( хоча таки в цьому році 4 сімї). Та я завжди зимую на меду, тому навіть різнотрав'я з акацією з гнізда не качаю. Раз мене біс попутав, то видув все і ото по 15 літрів сиропу навалювати ні, то не моє. Тай я рахував і не бачу ніякого сенсу викачати +20 кг на сім'ю, а потім гратися з закоромом і тд. В цьому році і так не погано взяв, то було би кощунством ще руки в гніздо запустити. Щодо перекупів, то поки не буде 60 я навіть і не телефоную їм, а мені смс не шлють, хоча і пасіка зареєстрована і сімей вже трохи є і нібито об'єм трохи є, а якщо напарника по кочівлі на хвост взяти, то взагалом нормальний об'єм буде. Проте дяка іншим за інфу 52 це вже трохи радує.
liberal2005 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: