Показать сообщение отдельно
Старый 19.12.2019, 23:32   #16
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Куплю Джентеровський сот

Цитата:
Сообщение от Кудлянин Посмотреть сообщение
С момента закладки трутня минимум 35 дней . А мы привыкли - трутень летает все , можно закладывать .
Ну так він через 35 днів і полетить.
Я зазвичай зустрічав інфу типу "побачив печатного трутня - роби закладку маточників". Як раз за 35 днів (від трутового яйця) і можлива теоретична зустріч "тато-мама".

Добавлено через 17 минут
Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
П.С. ...чого ж тоді в сім"їю з " слабкою" маткою тай "підкинути" пару рамок розплоду з бджільми ... потім ту сім"ю не можеш знайти (забув яку усиляв) і матка починає хорошо працювати , і сім"я виходить в лідери...не знаю , що Ви рахуєте за "качєствєнних" маток , в моєму випадку --якщо матка не "гут" для того сущєствує тиха заміна... все просто...чогось така думка що бджоли не можуть обігріти і накормити маточники...
Повністю підтримую. Часто матка не може розкрити свій потенціал через незначну чисельність сім"ї чи низьку якість бджіл в сім"ї.
Весною перший раз виводив більш-менш масово матки:
17 квітня - свищеві (пропала матка в сім"ї);
07 травня - штучного виведення;
12 травня (орієнтовно) - 24 травня вже роздавав ройові маточники по відводках.
Погода була просто жахливою на обліт, а в перших двох випадках ще й при закладці. Як результат, в кінці року я не бачу закономірності між строком закладки маточника і продуктивністю сім"ї.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием