Тема: Платформы
Показать сообщение отдельно
Старый 21.01.2021, 19:57   #411
Волкотрубенко
Бывалый
 
Аватар для Волкотрубенко
 
Регистрация: 09.10.2015
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: 50+
Ульи: лежаки, многокорпусные 10
Адрес: Одесская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 6,457
Сказал(а) спасибо: 3,411
Поблагодарили 11,312 раз(а) в 2,385 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 136
Сказали "Не согласен!" 228 раз(а) в 139 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 1563
Волкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Платформы

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
Намалював та зробив, сам, причіп (лафет) бо був задум продовження - платформами. Але поки що небачу переваги, так як спробував виконання вантажних робіт (вуликів) спец. візком, сам за годину навантажую-розвантажую, а чи буде ліпше з платформою незнаю, в терії - так а на практиці? Зачекаю, колега робить, побачимо.
Стосовно причіпа. Двовісний, (між осьове 68 см) Габарит колії 183 см, (по замовленню, в слід тягача). Кузов, чистого 3,0х1,3 м. Борт глухий 45 см. Висота платформи без вантожу 50.см. ресора алко (Іллінці) 40 мм. 5- листова. Колеса 13, (ваз), осі Біла Церква, посиленні, без амортизаторів. Платформа застеленна шпунтованою дошкою (ясен), просочена (наливом) трансформаторною оливою та покрита оцинковкою 0,7 мм. Борти знімні, передній задній відкривні. Дишло телескопічне, подовжується на 0,95 м., задумувалося під модуль 5,0 м. Маса суха 300 кг. Без гальм. Різав, варив, свердлив, збирав, фарбував сам. Затратив ~ 10 днів, в середньому по 5-6 годин роботи.
Ну а тепер саме цікаве, в що це мені обійшлося. Матеріали, деталі, вузли, ~ 15 т. (все купувалося, халявна (умовно) лише дошка. Ну і основний момент - легалізація, двовісні як виявилося проблема, з якогось там року (~2017), безгальмівні двовісні саморобки нереєструються, а обланання гальмами тільки сертифікованими, типу Алко і т.п. їх ціна як ще один причіп, думав гаплик, але бог в помощь, ой ГУГЛ, і вауля, 5 шт і маю реєстрацію (державний номер). Я їм гроші фото, розміри, вони мені протягом 14 днів номер, тех паспорт, бейджик, умовно кажучи невстаючи з дивана. ( все післяплатою). Да, ще інструменти для набивки він коду, (покористуватися).
п.с. чи варто починати саморобку, по ціні мабуть так, шт 10 зекономив, + маю те що мені треба, відповідає всім моїм тех умовам, я ж (убогий), це по класифікації за ВОЛКОТРУБЕНКОМ.
Завжди з повагою відносився до Ваших саморобок, вмінням аналізувати і рахувати. Та і одиниці вимірювання в мене дещо інші, так як ви написали я не дозволяв собі висловлюватися ніколи.
Був час мріяв про платформу, навіть уявляв якою вона повинна бути. Нещодавно побачив в продажу майже таку і не далеко.
__________________
Познай пчел-познаешь весь мир!
Волкотрубенко вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
верес (21.01.2021)