Показать сообщение отдельно
Старый 09.11.2019, 18:54   #3419
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,850
Сказал(а) спасибо: 1,644
Поблагодарили 3,607 раз(а) в 1,348 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 651
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Цитата:
Сообщение от yu1986ra Посмотреть сообщение
Так.
Значить ви допускаєте більш грубі помилки ніж я. Бо в мене втрат за 3 зими не було. В тій сім'ї що я оглядав матка сіє. І личинок бджоли годують. Не викидають. А вже закінчується перша декада листопада і вже були заморозки і тепла вже не буде. Матка не зупиняється в яйцекладці. Якщо їй не завадити то запасів меду стане менше (може і критично менше), бджоли виснажуються на вигодівлі розплоду і на тримання високої температури в гнізді (до того ж гніздо не утеплене), личинки які вийдуть з розплоду можуть заважати взимку всій сім'ї і бентежити її, згодом вони загинуть. І як наслідок може по названим причинам осипатись поступово вся сім'я. Я вирішив створити несприятливі для сім'ї умови для негайного припиння яйцекладки і викидання мертвих личинок і яєць. Правильно я роблю чи ні я побачу весною. Але я не залишаю сі'мю напризволяще коли я можу втрутитись і направити сім'ю на зимові "рейки". Якщо перезимує - заміню матку. Таких маток треба вибраковувати.
seim вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Василий (09.11.2019)