Показать сообщение отдельно
Старый 06.02.2020, 21:32   #80
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 247
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Газопостачання населення...

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
...а можна мені трошки також включити "........" , а що "таможня" не має ніяких відносин до поставок газу в Україну ???
В мого друга в Дунаєвецькому районі намічається рекорд в "батьківській" хаті за опалення ... батько помер , осталась мати одною , використала за січень місяць 4 куби газу + 220 грн за транспортировку січневу...
Митниця тільки мито збирає, договори інші укладають.

Цікаво мені, до "простого наріду" починає доходити, яке... яку владу вони обрали, чи це тимчасовий спалах невдоволення?

Якщо конкретно по газу - мені теж прислали рахунок за транспортування. Але він більший за поточне споживання (минулий рік був холодніший). До того ж розмір чомусь більший, ніж транспортування за грудень (коефіцієнт). Мене це не влаштовує, тому не оплачуватиму:
- розмір не обгрунтований;
- принцип оплати за непотрібні послуги протизаконний;
- принцип "бери або плати" - також.

Наша зелена влада вже й сама зрозуміла, що видала чергову дурість (хоча ідея то правильна, а от втілення) і вже начебто анонсує перегляд цього. Але якщо до чогось нормального не доведуть, а залишать як є, то буду робити так як радить той адвокат.
novichok вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Gazonof (07.02.2020), MAKAR-63 (07.02.2020), serhio70 (06.02.2020), Альберт (07.02.2020), Андрей Андреевич (06.02.2020), Владимир Татомир (06.02.2020), Юрий Вл. (06.02.2020)