Показать сообщение отдельно
Старый 21.05.2021, 15:15   #452
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,650 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1635
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Щурка золотистая

Цитата:
Сообщение от zelya343 Посмотреть сообщение
Мой Сапсан что-то впустую кричит
...мабудь вся фішка в тому , що я не часто включаю , а як включаю то рухаю в різних напрямках... жінка, та пішла ще дальше- підключає павер і з одного кінця пасіки в другий проходить , діє ще ефектніше. Контакти без дозволу якось не "удобно" давати, тому звиняйте ...якщо пару днів не появиться , тоді дам.
На синичках не провіряв ...но горобці ховаються під вулики й не дуже літають...
Я горобців зовсім на пасіці не чіпаю, то вони мене підпускають близько...сьогодні прилетіло 3 щурки ,я включив --повтікали, потім ще через хвилин 10 включив на хвилину , так горобці позлітались до мене і позавмерали ,можна було їх погладити мабудь (це образно я таке написав) , зрозуміли навєрно, що біля людини безпечніше.
Й знову після включення , сокол почав верещати в саду ...
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
art. (21.05.2021), Лиза (21.05.2021), ЯроБа (23.05.2021)