Показать сообщение отдельно
Старый 28.11.2015, 00:04   #26
Sokol
Бывалый
 
Аватар для Sokol
 
Регистрация: 07.12.2012
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 50+
Ульи: Лежак на даданівську рамку і 4 БК Рута, український лежак
Адрес: Тернопільська обл.Підволочиський р-н с.Пальчинці
Возраст: 45
Сообщений: 755
Сказал(а) спасибо: 749
Поблагодарили 1,577 раз(а) в 195 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 336
Sokol имеет неукоснительную репутациюSokol имеет неукоснительную репутациюSokol имеет неукоснительную репутациюSokol имеет неукоснительную репутациюSokol имеет неукоснительную репутациюSokol имеет неукоснительную репутациюSokol имеет неукоснительную репутациюSokol имеет неукоснительную репутациюSokol имеет неукоснительную репутациюSokol имеет неукоснительную репутациюSokol имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Житейские истории

Цитата:
Сообщение от бігунець Посмотреть сообщение
, подошла бабка - божий одуванчик.
.
Ця бабка пригадала мені одну історію. В мого товариша є сусідка- баба Галя, яка до речі постійно купляє в мене мед. Якось в кінці літа я приїхав до товариша, ми з ним посиділи, вже добре стемніло і тут він згадав:
- баба Галя хоче меду, треба занести. Я йому кажу: - може вже пізно, я тобі залишу завтра занесеш.
- Ні вона ще не спить, тай взагалі такий номер не пройде (вона дуже любить поговорити) Ну значить занесемо. Прийшли, друг чемно постукав я чуть дальше біля воріт. Бабулька з'явилась на порозі, мій друг привітався і каже:
- Тут Роман привіз Вам мед.
- Що, коли вмер!? Починає плакати і примовляти: - та він ще такий молодий.
Ну думаю собі якби меду не брала і мене не бачила точно зранку по селі збирала б гроші на вінок.
Sokol вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alpha Zulu (08.01.2016), АНД (29.11.2015)