Показать сообщение отдельно
Старый 24.09.2019, 12:21   #27
Вадим Попов
Бывалый
 
Аватар для Вадим Попов
 
Регистрация: 16.12.2018
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 8
Ульи: 16р+маг., 10р+маг., лежаки.
Адрес: Украина, Винницкая обл. Тростянецкий р-н, с. Капустяны
Возраст: 33
Сообщений: 3,922
Сказал(а) спасибо: 2,607
Поблагодарили 1,801 раз(а) в 630 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 5
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 20 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 443
Вадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Отзывы о различных методах пчеловождения.

Цитата:
Сообщение от Pasichniy Посмотреть сообщение
Проблема любої сім*ї медовика в тому, що при обриві взятку (дощі чи похолодання на декілька днів у мене під час цвітіння акації не рідкість) така сім*я може роїтися, тобто це ризиковано. Якщо б я знав, що стабільно днів 10 буде сприятлива погода і акація буде лить, то я б робив медовики, але угадати погоду на такий довгий термін складно, синоптикам вірю тільки щодо прогнозу на завтра, післязавтра, не більше. А так звичайні сім*ї стабільно працюють і якщо задощить, то ніхто не піде потім на роя. Після акації в мене на два-три тижні обрив взятку до липи, тобто медовики треба розформовувати, щоб не зроїлися, а це додаткова робота. До того ж перед акацією не завжди є в наявності молоді матки, а формувати медовик на старій матці це ризиковано, знову ж таки через роїння. Взагалі, на мою думку, медовики краще формувати тим хто хоче взяти максимум соняха, так як до соняха стовідсотково вже будуть молоді матки і погода в кінці липня, початку серпня зазавичай більш стабільна ніж в кінці травня, та й цвіте сонях довше, особливо, якщо поля з різними термінами посадки.
Я думаю, що після акації розділити медовики на дві сім'ї, наприклад, на пів льоту, то не дуже велика робота і вона варта того, щоб взяти більше меду.
Вадим Попов вне форума   Ответить с цитированием