Показать сообщение отдельно
Старый 17.11.2021, 19:47   #229
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1636
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: "ЭЛИКСИР ЖИЗНИ" , приготовленный собственноручно

Цитата:
Сообщение от serhio70 Посмотреть сообщение
Та в том і вопрос, самому пробувать стрьомно, того й пропоную поучаствовать в клінічних іспитаніях
...зразу хочу попередити, що в випробуваннях ніхто не пострадав... всі живі і здорові й готові до нових випробувань на "благо ФОРУМУ" .
Тепер по порядку:
Получив сію чудо вакцину ... спочатку насторожив запах... попробував на "язик" ще по дорозі до дому , показалась "ядрьона"...в вечері вирішив більш детально вивчити вміст бутилки ... як не странно - зайшло хорошо , так і не зрозумів на чому настоянна , мабудь не довго настаювалась..."душа" дрюгу рюмочку попросила через пару хвилин ...й третя не забарилась...потім почалосся стране , такого ще зі мною при "дігустаціях" не траплялось ... зазвичай після того як я "пригублю" я роблюсь спокійний і ледачий , а тут вперше за всю історію в мене виникло бажання як в тому анекдоті НАДО ЧТО-ТО ДЄЛАТЬ...добре що вже була ніч на дворі, а то точно пішов би яблука збирати якби було б видно... на ранок проснувся як ні вчому не бувало ... і так пройшла неділя , самому не вірилось що мене взбудоражило й на "подвиги" потягувало...На наступну неділю вже досконаліше провіряв дію ВАКЦИНИ від СЕРХІО 70 ...відчуття ті ж самі , тільки "доза" вже була солідніша --до 400млітрів, самому інтересно стало, які будуть наслідки ...на чому настояна , такій не зрозумів, но там щось специфічне й знакоме но не понятно (тіпа бузина , но там повинен колір другий бути й наслідки також)...й що Ви думаєте, від такої дози в мене застілья зазвичай закінчується "душевними розмовами" з "білим" братом , а це й не ходив до нього на "сповідь" ...яблука також не пішов збирати (темно дуже на дворі було) ...пішов не здійснивши подвига спати...на ранок (як не странно) , ні в одному "оці", голова "свіжа" ні перегару ,ні тяги щось попити не має...якби не побачив скільки прийняв , подумав що випив тільки рюмочку.
П.С. Іздєліє "стояще", на початку трошки різке (що напрягає) , потім все як по "маслу", "вставляє" мене бодряще (що странно для мого неокрєпшего організму)...після випробувань "пройшовся" по своїй колекції , таких показників не дав ні один "виріб" ...хотілосся б почути на чому настоянна.
Від себе хочу добавити що "колонна ратифікаційна" дійсно супер штука ...наші мєстні любителі ще ніхто не приміняє , ну і пити їхню "бурду" це смертельно для мене...Або фільтрувати так як раніш фільтрував Андруган, або пора переходити всім на "колонну" ...на дворі 21 вік.
Лишив ще трохи на 13 грудня( АНДРЕЯ) , будуть і профі і любителі , послухаю що вони скажуть.
Далі буде...
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (18.11.2021), gardener (17.11.2021), Ivas (17.11.2021), serhio70 (17.11.2021), Кудлянин (17.11.2021), Сергей Херсон (18.11.2021)