Показать сообщение отдельно
Старый 21.02.2021, 17:38   #250
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,279
Сказал(а) спасибо: 3,937
Поблагодарили 927 раз(а) в 262 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 390
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2021

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Добре що є кліщ, хоча він є усюди, винен пасічник, бо погано боровся з ним.
Ярослав,я боровся краще як завжди,бо ще лытом побачив що все поганою В мене перед вуликами лежать куски пластику то вже в липны там повзали трути недороблены ы бджоли -калыки,не коло всых ,а там де роъ вийшли з старими матками,а на мысцы залишились неплодки,мабуть вони ы напустили чужого клыща.Друга велика проблема -оси,я завжди при косовицы знаходив гнізда і знищував їх,а прошлого літа не міг і тільки коли підрізав малину знайшов в малині. Такого гнізда я ще не бачив,то не гнідо а колонія зрозгалуженнями,7 величзних кубел,5 вході,море черви всередині листопада,я розпалив багаття то сморід стояв такий наче кабана шмалив,тому я і не зміг загодувати так як хотів-зразу напод,в мене рої вважаю відійшли більше з голоду,хоча влітку кліщ нашкодив як ніколиюВчра з жінкою виймали рамки з щоб не цвили і миші до них не придивлялись,часто було що зліа і справа мед ,а вони сидять на пустих рамах,не перейшли.Сьогоні зчухував прополіс в кімнаті де сплю,там найтепліше ,там і залишив ,а сам поїхав в місто-запах такий ніби в апікімнаті,забив ногами-тепла хочеться,а пасіку потихенько відновимо,якщо маєш справу з живими організмами слід бути готовим до всьго і до падежу в тому числі.
Viktor56 на форуме   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Вова-сад (21.02.2021), Волкотрубенко (21.02.2021), Ворон (21.02.2021)