Показать сообщение отдельно
Старый 18.01.2017, 13:14   #95
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,238
Сказал(а) спасибо: 8,379
Поблагодарили 19,426 раз(а) в 4,862 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Центрифуга для добуваня воску

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
Ворон мене заінтригував центрифугою, хоч раніше завжди проходив повз цю тему.
Тож вибачте можливо за некомпетентні питання, наперед парирую відсилання на ютуб, інтернет через мобілку, можливості обмежені.
Тепер по сутті. Що краще, прес, чи центрофуга. Неамаю ні того ні іншого, але схиляюся до останнього, по причині що речі після сучасної пралки менш вологі як після радянських віджимаючих вальців, а вони мені нагадвють за принципом воскопрес.
Тепер про конструкцію, я собі уявляю її такою, барабан- має бути двостянковий, це покращить розпреділення маси по периметру бака, черпз внутрішній можна буде подавати температуру, краще з парогенератора, зовнішній корпус бака має бути розбірним
Або при наймні легкознімним щоби зпростити видалення мерви.
Тобто я до чого, як я зрозумів з фото представлених Вороном попередньо суш розварюється, потім чарпаком вся та суміш черпаком переноситься до центрофуги, а якщо суш закладати відразу в барабан і там розігрівати її, віск частково вийде, а решту вжевідкачати. Звичайно це ускладнить пристрій, але маю таку ідею, які можете зспропонувати резюме.
Відповім по порядку.перше я мав преса,але примітивного,здарував початківцю,мені працювати з ним не сподобалось,бо при віджимі,все бризкало довкола,потім пожичав в колишнього колгоспного пасічника,він також був не досконалий,бо пресував ся в алюмінієвій кастрюлі,де разом із пресом і застигав,після повного пресуваня,але вседно оставались каплі воску в середині спресованої маси.я іх бачив при розламувані круга,пар подавати побоявся,бо при розборці центрифуги побачив що є потреба в сальнику,тому в кришці прорізав круглий отвір і купив нового буд. фена,але гріти.виявилось що непотрібно,бо перша закладка добре розігріває корпус,тому нічого не налипає,я закладав в лляний мішок,попередньо розварену воскосировину,розварюю сировину,погружаючи рамки цілком,в гарячу воду.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
верес (18.01.2017), Женя Д (18.01.2017), игорь 72 (20.01.2017)