Показать сообщение отдельно
Старый 12.03.2016, 21:53   #4
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 326
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

vodolej,нічого особистого, просто доповнюю. Так у термокамері нагрів проводять цілу добу, щоб мед поступово прогрівся, а тут скільки часу? Вивід такий що там були не 55 градусів, а значно більше, бо прогрівати велику масу меду потрібно довго. Он і Pchelhom, розігріває в термокамері корпусами, але, як говорять одесити, то є дві великі різниці. І чому 55 градусів? Бо в духовки немає меншої температури. В електричної є терморегулятор, але як вона (духовка) працює? ТЕН вмикається на повну потужність, при досягненні температури уставки він вимикається. Але ж ТЕН рядом з рамками! В газовій духовці картина ще гірша, бо там полум'я пальника гріє все дно. Пиріг який печеться на деку завжди знизу, в кращому випадку, добре пропечений (корка), а в гіршому - пригорілий. От якби автор поставив корпуси як в вулику і з низу продував якимось тепловентилятором з керованою температурою, на кшталт побутових електросушарок для фруктів, тоді б ніхто і не зауважив би нічого. А так, як на мене, ложка дьогтю в бочці меду.
Мене більше смутило, що зал на альпійський вулик дивився як на марсіянське пасічникування. Перший раз таке відчуття було коли Сергій Об'єдков Voblin_ua десь місяць назад розказував про рогаті вулики Паливоди-Лецина. І це при великій просвітницькій і об'єднуючій роботі Брониславовича, який присутній і на нашому форумі. А що тоді в інших осередках?

Добавлено через 4 минуты
Доки стукав польцем по віртуальній клаві мого планшету, то Олексій Володимирович більш стисло все роз'яснив., - талант.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.
gvf вне форума   Ответить с цитированием
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Buriy (13.03.2016), Center (09.02.2021), GOST (12.03.2016), MAKAR-63 (13.03.2016), Panfilov-v-p (26.01.2020), tigor (14.03.2016), vodolej (14.03.2016), Владимир Татомир (13.03.2016), Володимир Jos (12.03.2016), МедАль (13.03.2016), Орієць (13.03.2016), Санек)))) (13.03.2016), Федот (13.03.2016)