Показать сообщение отдельно
Старый 29.09.2012, 21:04   #9
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 573
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Питные меда

Даю швидку выдповыдь по кожному пункту:
1.Справа в тому що для медовухи потрібна витримка,якої я не дав. Чому? Та тому що напередодні йшла пасха,спрос -величезний,а ще я всім клієнтам розказував що медовуха бродить,- тому вона була ще й довгочекана для всіх. Теж саме "що голодного біля миски з шашликом залишити".
2.Рецепт не мій,ваша поправка буде прийнята (в третьому читанні)але з поміж всіх рецептів найбільш зрозумілий по інградієнтам та їх дозуванню.
3.На дане питання ви самі дали відповідь.
4.Взимку лишніми обігрівальними приміщенями - не володію,поставив в кухні,вранці як заходиш,відчиняєш двері а там неприємний запах від бродіння.А влітку чи осінню проблем ніяких.
5.Міцність продукту було на рівні міцного пива(10%),хоча мій один клієнт добавляв до медовухи крепкого самогону,пилось чудово,казав що все було добре до поки не нахилився зав*язувати шнурівки,а потім почалась "земля в ілюмінаторі".
6.так,дійсно були такі проблеми,я звідчаю знайшов на одному форумі виноградарів-виноварів якусь бутилочку з спец. хім. рідиною(освітлювач для вина),поки надумав його купляти - мій продукт сам освітлився,на дні бочки було десь на 4 пальці осаду.
7.В мому випадку бродіння чомусь довго не начиналось.хоча бочку був поставив на пінопласт,в кухні завжди тепло. Після того як додав тепла з низу і з боків бочки та додав родзинок - пішов інтенсивний процес бродіння,а завдяки чому - не знаю.
8.Зимою зварив,до травня все продав.Витримувати потрібно так щоб там було найменьше воздуху,а то продукт набирає крепості.
9.Мій неходовий гречаний мед - взимку набираєш в банки - все нормально,але як тільки він посидить в теплі день-два то мед сідав і зверху спливала клейка рідина як соняшникова олива.Звісно у покупців такого меду виникало багато запитань,тому я його і зварив. Швидкі гроші -це бутиль(3.5л) низькосортного меду проданий по ціні 500 грн(по 50 грн за л.).Вигідно??! - ще як вигідно!.
віталий вне форума   Ответить с цитированием