Показать сообщение отдельно
Старый 16.04.2021, 16:10   #11
Alla
Бывалый
 
Аватар для Alla
 
Регистрация: 02.07.2012
Пчелостаж: ;)
Пчелосемей: :)
Ульи: лежак.рут
Адрес: Запорожская обл.Бердянск
Сообщений: 2,003
Сказал(а) спасибо: 1,266
Поблагодарили 2,615 раз(а) в 656 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 28 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 505
Alla имеет неукоснительную репутациюAlla имеет неукоснительную репутациюAlla имеет неукоснительную репутациюAlla имеет неукоснительную репутациюAlla имеет неукоснительную репутациюAlla имеет неукоснительную репутациюAlla имеет неукоснительную репутациюAlla имеет неукоснительную репутациюAlla имеет неукоснительную репутациюAlla имеет неукоснительную репутациюAlla имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2021

Цитата:
Сообщение от Viktor56 Посмотреть сообщение
Алла,журналіст розповідав,що в Німеччині запропонував знайомій німкені запропонував перейти дорогу на чврвоне світло,машин немає,вона здивована-А як діти побачать,тобто це в них з молоком матері.Курю в лоджії,по вулиці йде молодиця,з"їла хот-дог салфетку кинула під наги і пішла дапі,про що можна говорити,зі штрафами згоден Але дубинкою все ж ефектніше,бажано щоб аж срака лопнула.і ще штрафувати пішоходів ,що лізуть під колеса наче безсмертні, а винен потім шофер,хоча він часто фізично нічого не встигає зробити,я до речі в молодості пережив таку аварію,правда було в населеному пункті,їхав дуже повільно,з-за стоячого автобуса вивалилось тіло вщент пяної жінки прямо мені під колеса ледве встиг затормозити ,тільки торкнувся,вона пішла зигзагами далі наче нічого не сталося,хоч на 5 км. більша швидкість,або чуть гірша реакція я б сидів і ні за що.
Дубинкою по сраке, очень эффектно. Смеялась долго. И пешеходов и велосипедистов, тоже дубинкой нужно . Чтоб соблюдали ПДД.
Alla вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Michman (16.04.2021), Viktor56 (16.04.2021)