Показать сообщение отдельно
Старый 23.11.2019, 13:24   #838
undroid
Участник
 
Регистрация: 04.08.2015
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 7
Ульи: Український вулик лежак з надставками. Українська рамка.
Адрес: Україна, Вінницька обл., м. Тульчин. Андрій.
Сообщений: 35
Сказал(а) спасибо: 7
Поблагодарили 69 раз(а) в 20 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 30
Закачек: 0
Вес репутации: 115
undroid имеет неукоснительную репутациюundroid имеет неукоснительную репутациюundroid имеет неукоснительную репутациюundroid имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Цитата:
Сообщение от Немолодий Посмотреть сообщение
1) Цікаво, як відноситься Сергій до таких нововведень і чи буде їх імплементувати в своїх блоках.
2) Чекаємо коментаря від нього.
3) І ще одне. Як відображатимуться інші параметри роботи медогонки на такому дисплеї. Зокрема: інтенсивність початкового розгону (S), перехід між початковою та підвищеною швидкістями (Sr) та інше.
4) І на останок. Вважаю. що тепер параметри дисплея дають змогу виводити інформацію українською мовою. (Врешті решт українці ми, чи ні!? )
1) - Перед тим як зробити таке повідомлення на форумі в мене було багато спроб поговорити з Сергієм (перед ним в мене був ряд обіцянок), і нарешті це сталося. Якщо коротко і в загальному, то Сергій радий у продовжені життя і удосконалення його блоку. Далі він має велике бажання повернутися в Україну і приєднається до нас. На жаль зараз він важко працює і на ньому тепер лежать важливіші життєві задачі. Він також має велике бажання, і при змозі буде навідувати наш форум.
2) – Я також.
3) – Я дофотографую інші параметри роботи медогонки, і в найблищий час додам на форум.
4) – Я також за це, але в мене на даний момент без діла валявся LCD без підтримки кирилиці. Далі думаю купити правильний і виправити ситуацію. Своє повідомлення писав російською щоб було зрозуміліше для всіх вихідців з минулого СНГ.
undroid вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ivas (23.11.2019), Vorobeyko (23.11.2019), верес (23.11.2019), Немолодий (23.11.2019)