Показать сообщение отдельно
Старый 02.03.2020, 08:15   #4699
Игорь_Харьков
Бывалый
 
Регистрация: 26.11.2018
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: >50
Ульи: 20-ти рамочный лежак с надставкой на 145 рамку ,МК на 145 мм
Адрес: Харьковская область Барвенковский район
Возраст: 48
Сообщений: 1,199
Сказал(а) спасибо: 987
Поблагодарили 893 раз(а) в 158 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 5 раз(а) в 5 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 215
Игорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутациюИгорь_Харьков имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Факторы ценообразования на медовом рынке

Років з 15 назад намагався в робочі дні займатися пасікою в вихідні вискакував в Харков на базар (120 км від нас) , й торгівля йшла непогано, обріс постійними клієнтами але в мене накладні розходи (бензин, зняти квартиру , щоб переночувати , їжа, містове , розходи на Ф2 та інші аналізи) зїдали майже весь прибуток. Й одержані від торгівлі гроші якось розчинялися на текучі витрати, що й вроді мед дорожче продавав , а грошей немає. І я дуже, дуже вимотався за той рік , ледве відпрацював наступний сезон і взимку як заліг на диван (тупо лежав ,їв , читав книжки , дивився кіно) й аж до весни. То для себе вирішив це питання - кожен повинен займатися своєю справою ,а я краще буду тримати більше бджіл , більше уваги приділяти пасіці, найду більш-менш нормальних оптовиків.

Добавлено через 7 минут
От зараз мене одне непокоїть тільки одне , чому китайський мед на міжнародних ринках коштує 2 доллари , а мій мед дешевше? Чим мій мед з соняшнику поступається Аргентинському медові з того ж таки соняшнику?
Игорь_Харьков вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
anatoliy22s (02.03.2020), верес (02.03.2020), Дід Василь (02.03.2020), игорь 72 (06.03.2020), Лиза (02.03.2020), Сергей Херсон (02.03.2020)