Показать сообщение отдельно
Старый 05.01.2022, 12:23   #12
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Варроатолерантность и варроасопротивление

Цитата:
Сообщение от Ромен Посмотреть сообщение
а европейські про кліща ні сном ні духом незнали, а от коли почали возити бджіл туди сюди, то і рознесли кліща по всьому світу, можливо для кліща наша бджола як цукерка. я.
так. цукерка.
але треба бути неаби яким фантастом щоб нафантазувати собі що наші бджоли ніколи в житті за мільйони років не стикалися з вароа. Навіть в голову така нісенітниця не може прийти нормальній людині. фантазія на рівному місці.
вароа та melifera жили разом на одній планеті мільйони років допоки людина не втрутилася.
І люди починають фантазувати появу кліща з появою рамкової системи. просто дикі фантазії.
Ну ну. фантазуйте далі
п.с. не претендую на істину. чи на якийся винахід. керуючись логікою просто дивуюсь.
Це все разом взяте не говорить про те щоя знаю що робити чи знаю як правильно боротися із кліщем.
Так само не знаю як і ви. Окрім хіба Анны Сергеевой

Добавлено через 13 минут
І ніколи за мільйони років наші бджоли не перемагали кліща. Завжди помирали там де тільки ступить клішня вароа. 2-3 роки і смерть. А зима вбивала кліща. Дуже і дуже просте пояснення. чисто математично спасіння є. 0.01% роїв можуть виявитися без кліщів і бджоди виживуть коли всі заражені навкруги повмирають. примітивне і просте пояснення

Добавлено через 12 минут
Із пасікою Волкотрубенко на диво було все добре роки він ганявся за роями. Але і цей фінт не міг тривати вічно. Популяція кліща рано чи пізно всеодно б розрослась до трагічних масштабів.
У Волкотрубенко колосальний досвід спостереження за бджолами, але на його бородьбу з кліщем завжди дивився скептично. Перший рік бджільництва в 2016м мене познайомив із кліщем. До того із 1995го по 2004й я кліщів ніколи не бачив.
В мене існує думка що в наші села завіз кліща саме я в 2016му. До того, тут пакети ніхто ніколи не купував. а бджолярі розводили бджіл виключно роями.
біпінить біпінили. та ніхто ніколи контрольки навіть не стелив. та і як її стилити в тому лежаку? марна праця
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
Юрій Чугай (05.01.2022)