Показать сообщение отдельно
Старый 24.10.2019, 17:22   #41
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1636
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Кондиционер в доме...

...тема щось "заглохла" , а треба її "підіймати"...об"ясняю чому.
Купив я собі "любимому" іграшку під назвою DAIKIN FTXB25C/RXB25C . Проблематично було найти в моїй дєрьовні майстра по установці...так як "язик до Кийова доведе"...найшов, друзі підказали ...ще й нормального без понтів і різних "да понімаєш...". Зразу він порекомендував брати не 20 , а 25 кв.м ...ціна на 500грн вища , а запас по квадратурі ще нікому не помішав. Установили мені... що написати, саме моє більше "опасєніє" що вдарить по карману я не відчув...в літній період як платив за електрику 250-300грн, так і з кондиціонером й став платити ...таке відчуття що він на шару працює. Саме інтересне почалосся зараз , коли похолодало...котел газовий ніяк "наїстисся" не може ... блін в сутки 2-3 куба газу , а це до 20 грн виходить...включаю кондиціонер на обігрів...в хаті Африка , на лічильнику на 1-2 кВт більше чим зазвичай...оказується що на 1кВт енергії , обичний обігрівач дає 1 кВт тепла (сорі якщо з одиницями виміру не так ...пишу по простому , щоб такі НУБи як я розуміли), а кондиціонер на затрачений 1кВт енергії видає до 4кВт тепла...як воно так виходить ,це вже питання фізики.
Дякуючи ДІМАСУ за ІНВЕКТОР + колегам які порадили купляти "фірму" я в повному "шоколаді"...жінка ,яка ізначально була проти покупки, зараз й не уявляє як жили раньше . Є тільки одне велике НО ...яке мішає роботі на пасіці - в жару (обична робота на пасіці) не можеш дочекатись , щоб втікти з пасіки до хати (охладитись...як було в хаті жарко , то так не тікав з пасіки). Інвертор зглажує клімат в хаті... ні сомплєй, ні кашлю не наблюдалось (трохи переживав за це) ...
Так що епопея з кондиціонером закінчилась благополучно... тепер поюзав кондиціонер ,задивляюсь на теплові насоси ...но ще почекаю , подивлюсь як буде гріти в заявлені мінус 15 ....надіюсь ,що далі буде ...поки що тільки позитивні емоції від нього
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
serhio70 (24.10.2019), Димас (24.10.2019)