Показать сообщение отдельно
Старый 27.01.2020, 21:15   #219
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1637
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Увага. аферисти при покупці через інтернет

Цитата:
Сообщение от zelya343 Посмотреть сообщение
Что им это дает, зачем им это - мозгов у меня не хватает понять. Может кто-то это объяснить?
Врятлі перевозчик так заробляє , не хочу даже таке думати... но в один час я спілкувався з регіональним менеджером НП (вже й не памятаю яка була проблема, чи побажання... а може опрос був)... Так я йому в лоб задав запитання (а спілкувався не один раз, аж познайомились) : чому немає "чорної" бази отказників НП ? ...він мені так відповіді не дав , хоча це зробити в елементі можливо... Зараз НП в селі є моєму і сосідка там працює, то говорить - що не знала що в селі так багадо "клоунів" , заказують , обіцяють їй (як вона передзвонює) забрати 101% і так і не приходять ... це сельо , тут всі друг дружку знають і також не можуть зрозуміти їх дій, й люди вроді б адекватні ... Одне що можу порекомендувати ОЛХ доставку нехай заказують...

Сьогодні і я вступив в ряди аферистів , тільки я покрутіше --міжнародним став ...
Посилка з АЛІ перевершила всі строки , ще в добавок в кабінеті написали ЗАКАЗ ПОЛУЧЕН ... я взвив і відкрив спор (правда посилка гуляла по Україні більше місяця Київ-Дніпро-Запоріжжя-Київ -Вінниця- Бар- Вінниця ... в Ялтушків ну ніяк) . Продавець даже не удосужився на відповідь, АЛІ закрило в мою користь ... обіцяють на днях повернути кошти... Сьогодні (о чудо , на 70 день...)) , прийшли посилки які заказував (14- 55 днів тому) і прийшла посилка яку мені відмінили й закрили спор в мою користь.
Як тепер китайським камрадам в очі дивитись ? ... в кабінеті все вже закрили по тому лоту ... що в таких випадках порядочні "сволочі" роблять ?
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!

Последний раз редактировалось Андрей Андреевич; 27.01.2020 в 21:29.
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
zelya343 (27.01.2020), Александр Днепр (29.01.2020)