Показать сообщение отдельно
Старый 20.12.2014, 14:42   #12
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,415
Сказал(а) спасибо: 7,824
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1086
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Охота по перу.

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Напоминаю, что это тема не философская и не называется: "Охота
Це була відповідь на

Цитата:
Сообщение от Андрей1985 Посмотреть сообщение
Можно поинтересоватся с чем Вы не согласны!?
я відповів, а от чому мені неподобається саме слово "охота", так це тому що 17 років назад йдучи вечерком до тещі ( в інше село , через поле) з дружиною і дитиною на руках попав під рикошет від наших "охотніков", ( прийшлося "популярно" роз"яснити що вони були неправі, лише потім коли "остиг", подумав що могло би статися непоправне я з дитиною і вони зі зброєю в чистому полі) з тих пір я вважаю що охота в густонаселених районах від гріха подалі взагалі немає права на існування.

порівнювати ж риболовлю і полювання з вогнепальною зброєю незовсім корректно.

Дімас, при всій повазі до Вас як організатора форуму, як до адміністратора, але так зневажливо вказувати "перстом" кому "мімо" а кому ні, здається мені незовсім гарно, тим більше,що "Андрей 1985" поцікавився моєю незгодою з його повідомленням.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Андрей1985 Посмотреть сообщение
Такие моменты я тоже наблюдаю на охоте!
Андрей1985, так це зовсім інше!, тож всетаки на мою думку фоторушниця залишить найкращі "трофеї" і не лише нам, а навіть для нащадків.
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 20.12.2014 в 15:04.
верес вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Bushuy (20.12.2014)