Показать сообщение отдельно
Старый 10.08.2016, 13:05   #1755
Клим
Бывалый
 
Регистрация: 04.10.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 100+
Ульи: Украинские лежаки 16,20 и 24 рамочные
Адрес: Украина, Киевская обл., Бориспольский р-н, с.Сеньковка
Возраст: 55
Сообщений: 658
Сказал(а) спасибо: 391
Поблагодарили 1,631 раз(а) в 232 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 30
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 300
Клим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Бакфаст порода пчел

Цитата:
Сообщение от amator Посмотреть сообщение
Малевич, Клим, вы лучше сразу покажите где можно прочитать ваши диссертации по генетике и селекции? Это без стеба. Если таковых трудов нет, то дайте угадаю - вы матководы не бакфастчики . И это плоский антипиар типа "туда не ходи..."
balian, пересекаются. Само пространства-время может изгибаться. Почитайте про сингулярность
Для того, щоб розуміти що двічі два чотири, не потрібно писати дисертації або отримувати звання.

Щодо викривлення простору і часу, то паралельні лінії і у викривленому просторі не перетнуться.

Не раджу робити висновок про людину за відсутністю чи наявністю освіти чи звань, які купуються. Освічених багато, та мало грамотних. В нас уже був один дипломований президент-профессор.

Я не матковод і жодної матки або пакета за свої 6 років пасічникування не купував. Свою пасіку розвинув з батьківських 8 сімей, стартом для яких була карпатка. Зараз це місцева популяція бджіл на основі карпатки. Лише за останні два роки втратив під час перезимвлі 7 з 64 (2014) та 7 зі 112 (2015).
Бджоли з 1988 року зимують лише на вулиці.

Наведені мною аргументи в цій темі поки що не спростовані матководами бакфаст, які беруть участь в цій дискусіі. А аргумент: "Сам дурак", на мене не справляє враження.

Я поділяю наступну думку:
"Не бойся врагов – в худшем случае они могут тебя убить.
Не бойся друзей – в худшем случае они могут тебя предать.
Бойся равнодушных – они не убивают и не предают, но только с их молчаливого согласия существует на земле предательство и убийство."

Тому, коли помітив як розводять не тільки бакфаст, але й кроликів, поділився своіми зауваженнями з цього приводу.

Бо кажуть: "Попереджений - значить озброєний".

Всі ми живемо не на ізольованому острові, і мені не байдуже, що в країну нелегально завезли іншу генетику бджіл. Тому якщо, питання бакфасту обговорюється, то в дискусії мають бути як ті що "ЗА" так і ті, що "Контра". І не варто робити цензуру в цьому питанні.

Якщо Ви вірите (проте не знаєте), що гіря золота, то пиляйте ту гірю досхочу, як Шура Балагонов, але не розводьте кроликів як Остап
Бендер.
Клим вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ghost (10.08.2016), tigor (10.08.2016), Игорь Харьков (11.08.2016), Малевич (10.08.2016), Юрий Ник. (14.01.2017)